Czym się zajmujemy?

Dowiedz się więcej o współpracującym z nami jednym z najlepszych zespołów prawniczych w Polsce

Kiedy diagnoza medyczna, operacja lub leczenie szpitalne kończy się tragedią…

...potrzebujesz pomocy ekspertów z wiedzą i doświadczeniem w prowadzeniu spraw o błędy medyczne, ponieważ procesy sądowe są często długotrwałe, a racje pacjenta trudne do udowodnienia.

O nas

Fundację wspiera wiedzą i doświadczeniem kancelaria BFP. Zespół Kancelarii BFP to grupa profesjonalistów: specjalistów i radców prawnych starannie wykształconych, z doświadczeniem zdobytym przez lata praktyki. Wraz z zespołem prawników Kancelarii BFP wciąż pogłębiamy swoją wiedzę w obszarze nie tylko prawa, ale także medycyny. Wszystko po to, abyś od początku do końca, także na sali sądowej, był reprezentowany z pozycji co najmniej równej Twojemu przeciwnikowi procesowemu, szczególnie na płaszczyźnie wiedzy medycznej.

Indywidualne podejście

Wiemy, że sprawa, z jaką do nas przyszedłeś, dotknęła Cię bezpośrednio i wymaga wyjątkowego podejścia. Dlatego odniesiemy się do Ciebie ze szczególną wrażliwością. Zostaniesz wysłuchany z należną uwagą i otrzymasz wsparcie dostosowane Twoich potrzeb i wymagań.

Czego możesz oczekiwać?

Przede wszystkim można domagać się odszkodowania – zwrotu wydatków poniesionych m.in. na leki i rehabilitację oraz środków na przyszłe leczenie. Należy Ci się również zadośćuczynienie – wynagrodzenie za krzywdę, jakiej doznałeś z winy personelu medycznego. Zadośćuczynienie to największy składnik rekompensaty: najwyższe wygrane przekraczają milion złotych, a często sięgają kilkuset tysięcy złotych.

Bezpłatna porada

Skontaktuj się z nami, a otrzymasz darmową poradę . Dowiesz się, czy masz prawo do odszkodowania i ile powinno ono wynosić. W przypadku podjęcia sprawy zrobimy wszystko, aby doprowadzić ją do satysfakcjonującego zakończenia przed sądem. Nie pozwolimy, aby nieszczęście, które spotkało Ciebie i Twoją rodzinę, zniweczyło Wasze plany na przyszłość.

Pytania

Sprawdź, o co najczęściej pytają nas Poszkodowani. Jeśli nie znajdziesz w tej sekcji odpowiedzi, której szukasz – skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na każde pytanie!

Zobacz więcej