Profesjonalna
opieka prawna

Proces walki o Twoje odszkodowanie jest często długotrwały, powinien więc być możliwie jak najmniej uciążliwy.

Twoja sprawa jest w najlepszych rękach

Kiedy polubowne zakończenie sporu okaże się niemożliwe lub proponowane przez przeciwnika warunki ugody będą dla Ciebie niekorzystne, w sporze sądowym będziesz reprezentowany przez radców prawnych z kancelarii powszechnie rozpoznawanej jako najskuteczniejsza w sprawach o błędy medyczne. Kancelaria BFP to prawnicy, dla których prawo medyczne nie ma tajemnic. Wieloletnie doświadczenie i stale doskonalona wiedza pozwala im świadczyć najlepszą pomoc prawną.

Kancelaria BFP to gwarancja najwyższej skuteczności

Współpracujemy na zasadzie wyłączności z zespołem prawa medycznego Kancelarii BFP, którym kieruje mec. Jolanta Budzowska. W jej dorobku są najwyższe wygrane dla poszkodowanych w historii polskiego sądownictwa, a liczba spraw, w których mec. Budzowska była i jest pełnomocnikiem, sięga 500 procesów toczących się nie tylko przed sądami powszechnymi, ale także Sądem Najwyższym.

Mając wsparcie kancelarii, której skuteczność sięga blisko 90% wygranych spraw o błędy medyczne, zapewniamy Ci opiekę najbardziej profesjonalnych pełnomocników procesowych.

kancelaria_bfp_fot4.jpg

Możesz być pewny, że Twoja sprawa jest w najlepszych rękach!

blisko 90%
wygranych spraw

Kancelaria BFP godnie poprowadzi Twoją sprawę o odszkodowanie za błędy lekarskie

Bardzo nam zależało na znalezieniu grupy doradców, którzy są specjalistami praktyki prawa medycznego. Tak się złożyło, że Kancelaria BFP zatrudnia wyłącznie najlepszych prawników, dających poszkodowanym pacjentom realną szansę na godne życie. Dzięki długoletniej współpracy z profesjonalistami, dla których prawo medyczne to codzienność, możemy zagwarantować naszym Klientom reprezentację na wysokim poziomie. Departament Prawa Medycznego kancelarii Budzowska Fiutowski i Partnerzy pod kierownictwem mecenas Jolanty Budzowskiej ma w swoim dorobku liczne wygrane sprawy, w których wywalczone zostały rekordowe odszkodowania i zadośćuczynienia za błędy medyczne. Dwudziestoletnie doświadczenie w inicjowaniu oraz prowadzeniu procesów sądowych dotyczących błędów lekarskich to wystarczający powód, aby powierzyć swoją sprawę Kancelarii BFP. Nie obawiaj się formalności i nie pozwól, żeby lęk przed przegraną Cię powstrzymał. Jeśli zostałeś pokrzywdzony i poniosłeś szkody z tytułu błędu lekarskiego, masz szansę na odszkodowanie, zadośćuczynienie lub rentę. Dobra Kancelaria wie, w jaki sposób skutecznie dochodzić rekompensaty za błędy medyczne w imieniu poszkodowanego pacjenta. Tutaj znajdziesz wsparcie, dzięki któremu otrzymasz odszkodowanie, które Ci się należy.

kancelaria_bfp_fot4.jpg
Obsługę prawną zapewnia Kancelaria BFP
Radca prawny specjalizujący się w prawie cywilnym w zakresie problematyki praw pacjenta i dochodzenia roszczeń odszkodowawczych z tytułu błędów medycznych.