Profesjonalna
opieka prawna

Proces walki o Twoje odszkodowanie jest często długotrwały, powinien więc być możliwie jak najmniej uciążliwy.

Twoja sprawa jest w najlepszych rękach

Kiedy polubowne zakończenie sporu okaże się niemożliwe lub proponowane przez przeciwnika warunki ugody będą dla Ciebie niekorzystne, w sporze sądowym będziesz reprezentowany przez radców prawnych z kancelarii powszechnie rozpoznawanej jako najskuteczniejsza w sprawach o błędy medyczne. Kancelaria BFP to prawnicy, dla których prawo medyczne nie ma tajemnic. Wieloletnie doświadczenie i stale doskonalona wiedza pozwala im świadczyć najlepszą pomoc prawną.

Kancelaria BFP to gwarancja najwyższej skuteczności

Współpracujemy na zasadzie wyłączności z zespołem prawa medycznego Kancelarii BFP, którym kieruje mec. Jolanta Budzowska. W jej dorobku są najwyższe wygrane dla poszkodowanych w historii polskiego sądownictwa, a liczba spraw, w których mec. Budzowska była i jest pełnomocnikiem, sięga 500 procesów toczących się nie tylko przed sądami powszechnymi, ale także Sądem Najwyższym.

Mając wsparcie kancelarii, której skuteczność sięga blisko 90% wygranych spraw o błędy medyczne, zapewniamy Ci opiekę najbardziej profesjonalnych pełnomocników procesowych.

Możesz być pewny, że Twoja sprawa jest w najlepszych rękach!

blisko 90%
wygranych spraw