Odszkodowania za błędy medyczne

Poznaj historie pacjentów i sprawy, które zakończyły się zasądzeniem odszkodowania za błędy medyczne.

Wygrane sprawy

Wiele spraw prowadzonych przez naszych współpracowników zakończyło się precedensowymi wyrokami oraz rekordowymi kwotami odszkodowań, które były sprawiedliwym zadośćuczynieniem dla poszkodowanych. Nasza skuteczność jest potwierdzana, gdy uzyskujemy najwyższe odszkodowanie za błąd lekarski dla naszych Klientów. Współpraca w oparciu o zaufanie i wrażliwość zawsze przynosi wymierne efekty. My wiemy, jak bardzo sprawa błędów medycznych/ lekarskich dotyka poszkodowanych pacjentów. Umiemy słuchać, dostosowywać naszą pomoc do potrzeb i wymagań Klienta.

Niemal 2,5 mln zł za incydent anestezjologiczny

Wrzesień 14, 2016
Sąd ustalił odpowiedzialność szpitala za poważne uszkodzenie centralnego układu nerwowego i trwałą niepełnosprawność pacjenta.
Zobacz więcej

Miliony złotych rekompensaty za błąd porodowy

Wrzesień 13, 2016
Rekordowe zadośćuczynienie za błąd przy porodzie . Zapadł precedensowy wyrok z odszkodowaniem także dla rodziców niepełnosprawnego dziecka.
Zobacz więcej

Najwyższe odszkodowanie z roku 2007

Wrzesień 12, 2016
W prowadzonej przez Kancelarię BFP sprawie przyznano najwyższe wówczas (w roku 2007) odszkodowanie za błąd medyczny – 700 tys. zł.
Zobacz więcej

Masz prawo do pełnej informacji o ryzyku zabiegu

Sierpień 31, 2016
Potwierdził to wyrok sądu apelacyjnego, który przyznał pacjentce 1 mln zł rekompensaty za wadliwe badanie.
Zobacz więcej

Uzyskujemy najwyższe odszkodowanie za błąd lekarski dla naszych Klientów!

 

Prawo i medycyna to nasze największe pasje, dlatego każdego dnia pogłębiamy swoją wiedzę w tym zakresie. Naszym priorytetem jest świadczenie na sali sądowej reprezentacji lepszej, niż ta którą dysponuje strona przeciwna. W imieniu poszkodowanych pacjentów uzyskujemy godne odszkodowania, zadośćuczynienia i renty. Reprezentujemy też bliskich zmarłych poszkodowanych dochodząc wysokich świadczeń pieniężnych, które mają na celu próbę zrekompensowania im tak dotkliwej straty. Najwyższe odszkodowanie za błąd lekarski możesz uzyskać z naszą pomocą. Skontaktuj się z nami, a otrzymasz bezpłatną poradę podczas której powiemy jakie możliwości widzimy w Twojej sprawie.